Prečo my

Prečo sa nám darí už od roku 2014 vychovávať pohybovo pripravené deti do života? Pomáhame rodičom nájsť v ich deťoch nadanie a potenciál pre konkrétny šport, ale aj naviesť novú generáciu k zdravému životnému štýlu a vybudovať vzťah k pohybu. Preto by mala byť voľba č. 1, aby dieťa absolvovalo počas mladšieho školského veku naše kurzy.

Služby pre škôlky

Aj vaša škôlka chce spoľahlivého a odborného partnera, ktorý umožní pre deti zorganizovať pohybové aktivity a naštartuje ich pohybové smerovanie ? Máte záujem o športové kurzy špeciálne pre vaše detičky a záleží vám, aby mali deti spojené svoje prvé športové skúsenosti s vašou škôlkou ? Spolu to dokážeme. Vhodné pre detičky od 4 rokov. Viac v našej ponuke.

Služby pre školy

Chce aj vaša škola spoľahlivého a odborného partnera, ktorý sprostredkuje deťom pohybové aktivity a plnohodnotne vyplní voľný čas počas ŠKD ? Máte záujem o športové kurzy, špeciálne pre vašich študentov a záleží vám na výchove pohybovo zdatných športovcov? Spolu môžeme deťom pomôcť rozvíjať aj ich pohybovú stránku osobnosti. Vhodné pre deti mladšieho školského veku. Viac v našej ponuke.

Ponuka pre firmy a organizácie

Podľa požiadaviek a možností pre vás pripravíme individuálnu cenovú ponuku. Ozvite sa nám a pokúsime sa urobiť pre vašu firmu alebo organizáciu cenovú ponuku na mieru.

Partneri