Trenéri

Dávid Dikácz

Funkcia:
Hlavný tréner / spoluzakladateľ

Špecializácia:
Všeobecná pohybová príprava detí, individuálne tréningy klientov

Vzor:
Joseph Guardiola

O mne:
Vyrastal som v rodine profesionálneho futbalistu, takže chtiac nechtiac mi šport prirástol k srdcu. V mladosti som závodne plával a za najväčší úspech 2. Miesto na MSR v plávaní. Neskôr mi učaroval futbal v kt. som bol priemerný no nadpriemerne som ho miloval. Zranenia rozhodli, že som musel skončiť s aktívnou športom. Deti sú naša budúcnosť, takže trénovanie detí chápem ako poslanie. Už si neviem predstaviť, že by som robil niečo iné. Vzdelanie Absolvent FTVŠ UK – Trénerstvo – špecializácia kondičný tréner vo výkonnostnom a vrcholovom športe

Vzdelanie:
Absolvent FTVŠ UK – Trénerstvo – špecializácia kondičný tréner vo výkonnostnom a vrcholovom športe

Štefan Michalčin

Funkcia:
Hlavný tréner / spoluzakladateľ

Špecializácia:
Upoly, Gymnastika , Kondičný trenér

Vzor:
Mgr. Ivan Jamriška

O mne:
Ako vrcholový športovec v jude, som bol ,,nútený´´ rozvíjať svoje pohybové schopnosti na vyššiu úroveň, ktoré sa neskôr prejavovali na mojom zapasovom výkone, musel som posilňovať pohybový aparát a svalstvo ako prevenciu pred zranením. Keď som zaznamenal zmeny na svojom tele ( pocitovo aj výzorovo), začal som sa o posilňovanie zaujímať ešte viac. S pribúdajúcimi rokmi posilňovania, sledovania zmien na vlastnom tele, zbierania skúseností a poznatkov zo súťaži, som sa rozhodol, že tieto skúsenosti posuniem ďalej .

Vzdelanie:
Absolvent FTVŠ UK – Trénerstvo – špecializácia kondičný tréner vo výkonnostnom a vrcholovom športe

Adrián Bartl

Funkcia:
Hlavný tréner 

Špecializácia:
Muay Thai, K1, Kickbox

Vzor:
Holandský zápasník a kegenda K1 Peter Aerts, s ktorým som mal aj možnosť sa stretnúť osobne a zatrénovať si s ním na tréningovom kempe v Holandsku.

O mne:

Thajskému boxu sa aktívne venujem viac ako 11 rokov, na profesionálnej úrovni zápasím od roku 2008 s počtom zápasov ,, 46 ,,. Športu sa venujem odmalička,vyrastal som v športovej rodine.. Mama sa venovala atletike a otec hrával hokej a neskôr robil rozhodcu na medzinárodnej úrovni. Od 6 rokov som hrával hokej. V 16tich som žiaľbohu musel prestať kvôli ochoreniu, po ktorom bolo takmer nemožné sa vrátiť naspäť do rozbehnutého kolotoču. Thajsý box a bojové športy ma vždy lákali tak som si v 19tich rokoch povedal, že to vyskúšam. Okamžite som sa zamiloval.,.ale aj pochopi,l že bez disciplíny to ďaleko nedotiahnem. Zanedlho prišiel prvý amatérsky zápas a krátko na to aj prvý profi zápas . Odvtedy zápasím na profi úrovni. K trénestvu som sa dostal po naliehaní kamarátov a okolia aby som ich niečo naučil a dal im tréning.. A hneď som pochopi,l že toto je to čo chcem v živote robiť a živiť sa tým, takže som zanechal prácu obchodného zástupcu a začal som sa venovať trénerstvu.

Úspechy:

Majster Slovenska -Amatérska liga muay thai STB -sezóna 2008-2009 (-91kg)
Víťaz amatérskeho turnaja regard liga Trnava 2014 (+91kg)
Vicemajster Slovenska K1 2014 (+91kg)
2.Miesto amatérsky turnaj regard liga Pezinok 2015 (+91kg)
1. Miesto Czech Open 2016 K1(+91kg)
3.Miesto Czech Open Muay Thai (+91kg)
3.Miesto WAKO K1 European Cup (+91kg)
1. Miesto na Majstrovstvách Slovenska kategória kickbox lowkick (-91kg)
2.Miesto na Majstrovstvách Slovenska kategória K1 (+91kg)
Účastník mnohých domácich a zahraničných profi galavečerov.

Michal Šmida

Funkcia:
Hlavný tréner / asistent trénera

Špecializácia:
džudo

Vzor:
Každý človek, ktorý je lepší odomňa.

O mne:

Od malička ma fascinovali adrenalínové športy a bojové umenia, z ktorých mi najviac učarovalo džudo. Džudo robím už 14 rokov, z ktorých som bol 4 roky súčasťou reprezentácie a za ten čas som vyhral 7 titulov majstra Slovenska. Džudo rozvíja takmer všestranne, celé telo. Na tréningoch som sa každým dňom zlepšoval v koordinačných, silových, rýchlostných a vytrvalostných schopnostiach. Hoci džudo je môj hlavný šport, vždy som si našiel čas na športy, ktoré ma veľmi priťahovali a pri veľa z nich som ostal doteraz. Gymnastika, snowboarding, skateboarding, bmx, freerunning a rekreačný streetball. Vďaka tomu že som športoval odmalička som sa nebál skúšať nové športy pretože som si bol vždy istý že som pripravený či už fyzicky alebo mentálne. S toľkými možnosťami je každý deň nové dobrodružstvo už len sa naň vydať.

Dávid Sucháň

Funkcia:
Hlavný tréner

Špecializácia:
Plávanie, Všeobecná pohybová príprava detí, Tréner hokeja a korčuľovania

Vzor:
Anastasia Kuzminová.

O mne:
Ku športu a zdravému životnému štýlu som mal vzťah už ako malý. Výkonnostne som sa venoval ľadovému hokeju 7 rokov. Momentálne hlavne kvôli zraneniam už len trénujem a hrám amatérsku hokejovú ligu za Angry Sheep v Nitre. Popri hokeji som vždy hľadal nové cesty a nové odvetvia športu, ktoré by ma bavili. Crossfitu som sa aktívne venoval 4 roky. Plávanie mi prirástlo k srdcu, keďže sme ako hokejisti zvykli navštevovať v rámci aktívnej regenerácie športový bazén. Ako študent FTVŠ UK som sa plávaniu začal podrobnejšie venovať a trénovať deti a dospelých. Mám za sebou kurz plavčíka, SDI scuba diver a tréner plávania. Pokladám sa za mladého trénera(20 rokov) takže stále hľadám nové cesty, kde by som mohol začať objavovať niečo originálne a inovačné vrámci športu. Aktívne trénujem deti a mládež 3 roky, čím som si vybudoval pozitívny vzťah k svojej robote a k deťom.  Čiže si momentálne neviem predstaviť, že by som robil niečo, čo by ma tak napĺňalo energiou a motivovalo ma dopredu viac ako práca s deťmi.

Vzdelanie:
Študent FTVŠ UK – Kondičný tréner a učiteľ telesnej výchovy a športu

Tábory

2% Dane