Ľadové korčuľovanie

Máte v pláne aby vaše dieťa malo všeobecný základ ? no vy sami ho to neviete naučiť ? nemáte čas chodiť na verejné korčuľovanie? Máme riešenie.

Kurz ľadového korčuľovania je určený pre žiakov základných a materských škôl. Výučba kurzu korčuľovania prebieha zväčša v doobedňajších hodinách pod vedením profesionálnych a skúsených trénerov krasokorčuľovania a hokeja. Korčuľovanie je považované ako všestranný šport. Aby vedelo dieťa dobre korčuľovať, musí nielen zvládnuť koordinovanie pohybov svojho tela ale mať aj dostatočnú silu, obratnosť, rýchlosť a vytrvalosť. Ak to zvládne, zlepší sa mu nielen držanie tela ale aj kondícia.

Všetko, čo sa vaše dieťa naučí pri korčuľovaní, môže využiť aj pri iných športoch. Tréningy prebiehajú v slovenskom aj anglickom jazyku. Naši tréneri deťom pomáhajú s obúvaním a vyzúvaním v šatni, preto sa netreba obávať, že to niekto nezvládne.

Deti sú rozdelené do skupín podľa úrovne schopností na úvodnej hodine a trénujú v skupinách.

Cena?

Cena: 85 – 95 Eur

Kedy a kde?

Kde: Zimný štadión Ondreja Nepelu

Kedy: 12.2 – 16.2

Čo si treba priniesť?

•  Korčule

•  Prilba (povinná)

 • Hrubé rukavice

 • Vhodné nohavice

 • Fľaša čaju

 

Galéria

Upozornenie:

Tréningy ľadového korčuľovania, podobne ako pohybové aktivity pri všetkých dynamických športoch, majú charakter športového výkonu. Ak máte akékoľvek pochybnosti o zdravotnom stave vášho dieťaťa alebo o jeho spôsobilosti na tréning a športové zaťaženie organizmu, odporúčame poraďte sa s jeho detským lekárom, alebo absolvujte prehliadku športového lekára.