InLine korčuľovanie

Termín zverejníme čoskoro...

Máte v pláne aby vaše dieťa malo všeobecný základ ? no vy sami ho to neviete naučiť ? nemáte čas chodiť a hľadať vhodnú plochu? Máme riešenie.

InLine alebo kolieskové korčuľovanie sú výborným doplnkovým športom ale aj rozvíjajú všeobecné pohybové schopnosti dieťaťa.

Kurz inline korčuľovania je určený pre žiakov základných a materských škôl. Výučba kurzu korčuľovania prebieha zväčša v doobedňajších ale aj poobedňajších hodinách pod vedením profesionálnych a skúsených trénerov krasokorčuľovania a hokeja. Korčuľovanie je považované ako všestranný šport. Aby vedelo dieťa dobre korčuľovať, musí nielen zvládnuť koordinovanie pohybov svojho tela ale mať aj dostatočnú silu, obratnosť, rýchlosť a vytrvalosť. Ak to zvládne, zlepší sa mu nielen držanie tela ale aj kondícia.

Deti sú rozdelené do skupín podľa úrovne schopností na úvodnej hodine a trénujú v skupinách.

Cena?

Cena: čoskoro zverejníme

 

Kedy a kde?

Kde: čoskoro zverejníme

Kedy: čoskoro zverejníme

Čo si treba priniesť?

•  Kolieskové korčule

•  Prilba (povinná)

• Chrániče kolien a lakťov (záleží od úrovne schopností no nie sú povinné)

• Vhodné športové oblečenie

• Fľaša vody

Galéria

Upozornenie:

Tréningy inline korčuľovania, podobne ako pohybové aktivity pri všetkých dynamických športoch, majú charakter športového výkonu. Ak máte akékoľvek pochybnosti o zdravotnom stave vášho dieťaťa alebo o jeho spôsobilosti na tréning a športové zaťaženie organizmu, odporúčame poraďte sa s jeho detským lekárom, alebo absolvujte prehliadku športového lekára.